Marketing+

Váš spoľahlivý partner vo svete online hotelového marketigu

Rozmýšľate, ako naštartovať Váš online hotelový marketing, alebo riešite, ako z neho vyťažiť maximum? V Previu ponúkame program, ktorý sa o to postará za Vás. Sme jedna z mála firiem na trhu, ktorá sa venuje výhradne hotelovému marketingu a vie, čo všetko je potrebné na to, aby ste efektívne využili všetky nástroje, ktoré sú na trhu. Nielen, že tvoríme kvalitné webové stránky, ale vieme nastaviť aj PPC kampane, rozumieme zahraničným portálom (booking.com, expedia.com, hrs.com), spolupracujeme s českými portálmi, na ktorých vám zabezpečíme propagáciu, ale čo je najdôležitejšie, nastavíme váš priamy marketing tak, aby vaše zisky neustále rástli.

Marketing+ za Vás vyrieši

Webové stránky Webové stránky
Sociálne médiá Sociálne médiá
Remarketing Remarketing
PPC kampane PPC kampane
Online rezervácie Online rezervácie
E-mail marketing E-mail marketing
Ostatné predajné kanály Ostatné predajné kanály
Analýza cenových máp Analýza cenových máp
Revenue management Revenue management
Proces Proces Proces

Výhody spolupráce s Marketing+ tímom

Vybrané referencie našich klientov

Hotel Červenohorské sedlo

Vďaka programu Marketing+ sa náš hotel posunul niekam, kam ani netušil, že sa posunúť môže. Online predaj nám funguje na jednotku. Priamy predaj vzrástol tak o 300% a celkové tržby sa neuveriteľne navýšili. Tím je nám prakticky neustále k dispozícii, poradia nám úplne so všetkým. Majú naozaj veľké skúsenosti. Platia nám PPC kampane, pracujú s cenou, vytvárajú balíčky a robia toho ešte omnoho viac. Sme veľmi radi, že ich máme. Bez nich si už ani nevieme predstaviť fungovanie hotela. Všetkým marketingový program odporúčame.

Martin Dubský

Majiteľ hotela

Wellness hotel Říčky

Od začátku jsme věděli, že nám program Marketing+ může pomoct. Zimu jsme měli hezkou, ale mimo ni byla vytíženost slabá. První krok byly nové webové stránky, nové ceny a pobytové balíčky. Mysleli jsme si, že naše původní stránky byly hezké, líbily se nám, ale pro klienta byly nepřehledné a proto rezervací chodilo málo. S cenami pracujeme v rámci programu poměrně často, vymýšlíme nové věci, jak se lépe prezentovat v online světě a musíme uznat, že je vše tak, jak má. My se staráme o klienty na místě a lidi z marketingu se starají o naši celkovou viditelnost. V našem regionu je těžké sehnat kvalifikované lidi, a proto jsme rádi, že máme prakticky nepřetržitou podporu od jejich týmu. Nemyslím si, že by jeden člověk zvládl to, co zvládají oni. Se vším nám poradí a vše zařídí. Máme nápad, oni ho zrealizují a prezentují. Doporučujeme program všem. Jestliže si myslíte, že jste na tom dobře, věřte nám, určitě na tom s marketingem můžete být ještě lépe.

Jiřina Keprtová

Riaditeľka a prevádzkarka hotela

Penzion Na náměstí

Program Marketing+ je perfektná vec, vrelo všetkým odporúčam. Kompletne sa Vám postarajú o prezentáciu Vášho ubytovania, pomôžu Vám optimalizovať ceny, navrhnúť pobytové balíčky, denne sledujú obsadenosť a flexibilne reagujú na dopyt klientov a mnoho ďalšieho. Proste kompletné marketingové riešenie od A do Z. A ja sa môžem sústrediť na to najdôležitejšie, aby mal klient potrebný servis, odchádzal spokojný a rád sa k nám vracal.

Eva Žižková

Majiteľka hotela

Hotel Medlov

Naviazanie spolupráce s Marketingom+ považujem za jedno z našich najlepších podnikateľských rozhodnutí. Tím Marketing+ je nielen vysoko profesionálny, ale tiež je nesmierne proklientsky zameraný. Zázemie, ktoré sme v spolupráci s Marketingom+ získali, je pre fungovanie nášho hotela zásadné a výrazne sa premietlo do celkovej obsadenosti hotela. Marketing+ je jedným z dôležitých pilierov nášho úspešného podnikania a pomáha nám plniť si náš najväčší sen - zdieľať radosť z nášho hotela s čo najväčším množstvom spokojných klientov.

Klára Piskořová

Majiteľka hotela

Horský hotel Hanička a Villa Miluška

Marketing+ tím sa mi stará o dve ubytovacie zariadenia v Špindlerovom Mlýne. Som veľmi rád, že s nimi spolupracujem. Je to partia profesionálov, ktorí za mňa riešia celý online predaj. Urobili mi pekné stránky, optimalizovali ich a aj keď je v Špindli veľká konkurencia, darí sa nám výborne. Stále sa vymýšľajú nové aktivity, ktoré podporujú predaj. Pracujú s PPC kampaňami, s cenami, pomáhajú mi spravovať zahraničné portály ako booking.com, expediu a ak mám nejaký problém, rád sa na nich obraciam. Vždy mi pomôžu. Spoluprácu s Previom a marketingovým tímom určite odporúčam všetkým, ktorí sa chcú venovať tomu hlavnému - svojim hosťom.

Jiří Vácha

Majiteľ hotela a penziónu

Hotel Nikolas

S M+ sme začali spolupracovať viac ako pred rokom, kedy sme uvažovali nad novou stratégiou propagácie a marketingu nášho hotela. Po tejto dobe môžem hodnotiť veľmi kladne ako spoluprácu samotnú (najmä starostlivosť, precíznosť, nové nápady a rýchlosť aplikácie nových myšlienok do praxe), tak aj dosiahnté výsledky. Darí sa nám zvyšovať nie len obsadenosť, ale aj cenovú hladinu. Vďaka M+ môže aj malý hotel disponovať sofistikovaným marketingom.

Georgis Mumulos

Majiteľ hotela

Chcem viac informácií

Tento web využíva cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Viac informácií o cookies..