Virtuálny recepčný Alfred

Aplikácia Alfred poskytne Vašim hosťom komfortný nástroj pre správu ich rezervácie. Online check-in, doobjednanie služieb, online platba, otvorenie izby či zrušenie upratovania vašim hosťom príjemní pobyt a Vám ušetrí čas a peniaze.

Konzultácie zdarma
Alfred

Ideálny pomocník pre hosťa na cestách. Nezáleží na tom, či je na ceste do práce alebo sedí v pohodlí domova. Hosť vyplní povinné údaje kedykoľvek sa mu to hodí.

  • Online check-in
  • Digitálny podpis
  • Online platba
  • Plné prepojenie na recepčný systém Previo

Jedna technológia viac možností

Alfred si rozumie so všetkými druhmi zariadení. Môžete ho používať na tablete, mobile alebo aj na recepcii v modernom kiosku.

Jedna technológia viac možností

Online check-in

Dovoľte hosťovi spraviť check-in z pohodlia domova a zrýchlite tým jeho odbavenie na recepcii. Ušetríte drahocenný čas recepčných a spríjemnite hosťovi príchod do vášho zariadenia, čo sa pozitívne prejaví v celkovom hodnotení v recenziách. Ak využívate Online rezervačný formulár od Previa, online check-in je súčasťou rezervačného procesu.

Online check-in

Digitálny podpis

Online check-in sa pre vás stane hračkou vďaka elektronickému podpisu. Už žiadne čakanie na vytlačenie papiera pre jediný podpis. Všetko vyriešite pohodlne z domu alebo rýchlo a bezkontaktne na recepcii. Podpis hosťa sa automaticky prenesie do karty hosťa v recepčnom systéme.

Digitálny podpis

Kľúč od izby

Bluetooth zámky alebo PIN kód k schránke s kľúčom či kartou od izby je pre Alfreda hračka. Stačí jedno kliknutie a váš hosť je v pohodlí svojej izby. Ak budete chcieť, Alfred nepustí hosťa do izby bez zaplatenej rezervácie.

Kľúč od izby

Dokúpenie služieb

Raňajky do izby, masáž alebo zapožičanie bicykla. Pomocou Alfreda si viete ľahko objednať hotelové služby priamo z mobilu vo vašej izbe.

Dokúpenie služieb

Platby

Hosť pomocou Alfreda ľahko zaplatí za pobyt a služby. Alfred vystaví a odošle daňový doklad do emailu hosťa, ktorý môže zaplatit priamo online platbou. Podľa nastaveného typu platby v Previu rozhodujete, kedy vám bude hosť platiť.

Platby

Hotel a okolie

Tipy na výlet v okolí. Od pamiatok, reštaurácií, atrakcií a zaujímavostí až po konkrétne výlety a kultúrne akcie. Všetky informácie o vašom hoteli vždy po ruke.

Hotel a okolie

Green Option - Myslíme na budúcnosť

Myslíme aj na našu planétu, ktorej môže pomôcť každé odložené upratovanie. Podstatou Green Option je, že Alfred vyzve hosťa k zrušeniu priebežného upratovania s motiváciou vo forme zasadenia stromu, dobročinného príspevku ap. Kreativite sa medze nekladú, motivátor je čisto na vás. Vy za každé nevykonané upratovanie ušetríte ďaleko viac peňazí aj čas personálu.

Green Option - Myslíme na budúcnosť

Alfred sa postaral o

1 374 300
check-inov
421 080
podpisov
214 mil. Kč
v zaplatených rezerváciách
3 544
hotelov

Kde Alfred pomáha

Odporúčané zariadenia

Mobilný telefón hosťa

Mobilný telefón hosťa

Cena: ZDARMA
Mobil hosťa

10 palcov kiosk Alfred

Rozlíšenie: Full HD 1920 x 1200
Rozmery: 168 mm x 242 mm x 8.1 mm
Cena: 240 EUR
Mobil hosťa

15,6 palcov kiosk Alfred

Rozlíšenie: Full HD 1920 x 1080
Rozmery: 386.74 mm x 248.17 mm x 28.3 mm
Cena: 920 EUR
Mobil hosťa

21,5 palcov kiosk Alfred

Rozlíšenie: Full HD 1920 x 1080
Rozmery: 323.9 mm x 523.9 mm x 35.2 mm
Cena: 1 200 EUR
Konzultácie zdarma
Viac informácií o aplikácii v našom manuáli