Online rezervačný formulár

Premyslený rezervačný formulár, ktorý ľahko umiestnite do akejkoľvek webovej stránky ubytovacieho zariadenia. Kľúčovou hodnotou pri vývoji a prevádzke bol a bude konverzný pomer návštevníkov stránok na hotelových hostí. Preto nad každou vlastnosťou R+ dôkladne premýšľame, aby sme Vám zaistili vyššie výnosy než s akýmkoľvek iným systémom.

Online rezervačný formulár

Online rezervačný formulár od Previa je optimalizovaný pre všetky zariadenia. Vaši hostia môžu rezervovať odkiaľkoľvek a zážitok bude rovnaký vo viac ako 10 jazykoch.

Klienti Previa získavajú až o 30% viac priamych rezervácií.

VYSKÚŠAŤ

On-line napojenie na recepčný systém

Zistí dostupnosť voľných izieb a správnu cenu v reálnom čase, čím poskytne návštevníkom istotu pri objednávke, zníži pravdepodobnosť paralelných objednávok do konkurenčných hotelov a obmedzí dopytu na obsadené termíny.

Chcem viac informácií
On-line napojenie na recepčný systém

Minimálny počet povinných položiek

Každý krok zisťuje od klienta zrozumiteľne a intuitívne len jednu informáciu, čím netriešti jeho pozornosť a minimalizuje možnosť opustenia rezervačného procesu. Nízkym počtom nevyhnutných povinných položiek znižuje riziko znechutenia rezervujúceho a možosť chyby pri zadávaní, čím maximalizuje pomer dokončenia objednávky.

Online rezervačný formulár

Platby

Nenechajte si zákazníka utiecť v momente, kedy je ochotný kúpiť. Vďaka online platobnej bráne dostupnej 24/7 môžu Vaši hostia kedykoľvek bezpečne zaplatiť. Jednoduchým impulzom (napr. zľavou pri okamžitej platbe, non-refundable, dopredu plateným balíčkom) môžete mať peniaze na svojom účte hneď, čím eliminujete riziko nedojazdov a storien.

Chcem viac informácií
Platby

Napojenie na ďalšie online predajné kanály

Integráciou na Previo komunikuje Váš online rezervačný formulár so všetkými OTA a ak si hosť u nich urobí rezerváciu, Vám sa kapacita na predaj ihneď aktualizuje.

Chcem viac informácií
Portály

Predaj doplnkových služieb

Ponúknite Vašim hosťom možnosť objednať si služby naviac a zvýšte tým svoj príjem. Objednať si môžu akúkoľvek zo služieb, ktoré máte zadané v Previu.

Doplnkové služby

Variabilné nastavenie spôsobu platby

V závislosti na sezóne môžete nielen cenou, ale aj formou dokončenia objednávky optimalizovať svoju obsadenosť. Nastavte pre top termíny povinnú platbu dopredu a mimo hlavnej sezóny si nechajte posielať všetky (aj nezáväzné) dopyty.

Variabilné nastavenie spôsobu platby

Online check-in

Dovoľte hosťovi spraviť check-in z pohodlia domova a zrýchlite tým jeho odbavenie na recepcii. Ušetríte drahocenný čas recepčných a spríjemnite hosťovi príchod do Vášho zariadenia, čo sa pozitívne prejaví v celkovom hodnotení v recenziách.

Chcem viac informácií
Online check-in

Prečo si desiatky nových ubytovacích zariadení vyberajú každý mesiac Previo?

Získajte až o 30 % viac priamych rezervácií

Za minulý mesiac sme prijali 285 914 online rezervácií …

... z čoho sme pomohli k 33 731 priamym rezerváciám

Šetríme čas 4 344 ubytovateľom

Konzultácie zdarma