Rezervačný systém

RESERVATION+ ("R+") je premyslený rezervačný formulár, ktorý možno ľahko umiestniť do akýchkoľvek webových stránok ubytovacieho zariadenia. Kľúčovou hodnotou pri vývoji a prevádzke R+ je konverzný pomer návštevníkov stránok na hotelových hostí. Preto nad každou vlastností R+ dôkladne premýšľame, aby sme Vám zaistili vyššie výnosy ako s akýmkoľvek iným systémom.

On-line napojenie na recepčný systém

Zistí dostupnosť voľných izieb a správnu cenu v reálnom čase, čím poskytne návštevníkom istotu pri objednávke, zníži pravdepodobnosť paralelných objednávok do konkurenčných hotelov a obmedzí dopytu na obsadené termíny.

Rezervačný systém Previo Previo - R+

Flexibilné nastavenie zliav a akcií

Vďaka širokým možnostiam prezentácie zliav priamo v objednávkovom formulári podporuje incentívne nákupy návštevníkov, ktorí by inak (bez lastminute, FirstMinute, denné akčné ceny, nevratné ceny či zľavy za dlhodobý pobyt) bežne objednávku nevykonali. Mimo bežné akcie podporuje aj použitie zľavových kupónov, ktorými môžete napríklad zvýšiť obsadenosť v menej vyťažených sezónach.

Zľavy a akcie

Multijazyčné rozhranie (12 jazykov)

Hoci 95% rezervujících si vystačia s slovenčtinou a angličtinou, pomáha R+ aj zvyšným 5% klientov s objednávkou v ich rodnom jazyku. Predstavte si to tak, že na každých 20 objednávok získate ešte jednu navyše. Alebo aj tak, že jednoducho zvýšite svoje príjmy o 5%.

Multijazyčnosť

Minimálny počet povinných položiek

Každý krok R+ úplne zrozumiteľne a intuitívne zisťuje iba jedinú informáciu od klienta, čím netriešti jeho pozornosť a minimalizuje možnosť opustenia rezervačného procesu. Len nevyhnutným počtom povinných položiek znižuje riziko znechutenia rezervujícího aj možnosť chyby pri zadávaní, čím maximalizuje pomer dokončenie objednávkového procesu.

Registračný formulár

Adaptívny design Mobilná kompatibilita

Automatickým prispôsobením svojho vzhľadu a ovládania pre rozličné mobilné zariadenia zlepšuje šance na získanie objednávky. S R+ už nestratíte zbytočne zákazníka s chytrým telefónom (iPhone od Apple, telefóny s OS Android / Windows Mobile / Windows Phone / Symbian), pretože Váš súčasný rezervačný systém pre mobily nikto neupravil.

Adaptivný design

Rozširuje predajné kanály

Chcete zobraziť rezervačný formulár na sociálnych sieťach? Chcete inzerovať na zahraničných metasearch portáloch? Žiadny problém, R+ ide s dobou a chápe, že webové stránky hotela už dnes nie sú jediným miestom, kde hostia rezervujú. R+ tak môže byť ľahko vložený do Facebookových stránok alebo Vás prepojiť s portálom Tripadvisor.com.

Predajné kanály

Upselling

Možnosťou on-line priobjednať doplnkové služby zvyšuje výnosy z rezervácií.

Upselling

Pobytové balíčky

Atraktívne prezentácie pobytových balíčkov dvíha predaj v nevyťažených termínoch a podporuje okamžité impulzívne rozhodnutie o nákupe.

Pobytové balíčky

Kalendár obsadenosti

Na grafickom mesačnom prehľade môžu hostia vidieť obsadené a voľné kapacity. Istota voľného termínu posilňuje dôveru v objednávkový proces, znižuje duplicity, obmedzuje dopytu na obsadené termíny. Hosť si sám volí termín, pre ktorý chce obsadenosť vidieť a úzka previazanosť s objednávkovým formulárom umožňuje nielen kliknúť priamo na voľnú izbu a hneď ho objednať, ale aj prepínanie medzi kalendárom a formulárom bez straty už vyplnených údajov.

Kalendár obsadenosti

Doplňujúce informácie

Doplnkové moduly Cenník, Recenzie a Mapa poskytujú zákazníkovi maximálny komfort pri objednávke, podporujú ho v správnom rozhodnutí, čím v konečnom dôsledku prispievajú k jeho celkovej spokojnosti s objednávkou.

Doplňujúce informácie

Platebná brána

Nenechajte si zákazníka utiecť v momente, kedy je odhodlaný kúpiť. R+ mu poskytne najširšiu možnú paletu platobných nástrojov (kreditné karty, bankové tlačidlá, rýchle prevody). Jednoduchým impulzom (napr. Zľavou pri okamžitej platbe, non-refundable, dopredu plateným balíkom) môžete mať peniaze na svojom účte oveľa skôr, čím eliminujete riziko nedojazdu aj storna.

Platebná brána

Flexibilné nastavenie záväznosti objednávky

V závislosti na sezóne môžete nielen cenou, ale aj formou dokončenia objednávky optimalizovať svoju obsadenosť. Nastavte pre top termíny povinnú platbu dopredu a mimo hlavnej sezóny si nechajte posielať všetky (aj nezáväzné) dopyty.

Záväzná objednávka

Online check-in

Dovoľte hosťovi urobiť check-in z pohodlia domova a zrýchlite tak jeho odbavenie na recepcii. Ušetríte tak drahocenný čas recepčných a spríjemníte hosťovi príchod do Vášho zariadenia, čo sa pozitívne prejaví v celkovom hodnotení v recenziách.

Online check-in
Objednať