Automatizácia pre hotely, penzióny a apartmány

Automatizujte prevádzku hotela, penziónu alebo apartmánu od check-inu cez prístup na izby až po riadenie vykurovania. Znížite náklady, zbavíte sa rutinnej práce a môžete sa venovať hosťom alebo si užiť viac voľného času.

Automatizácia

Previo umožňuje prepojenie s radom technológií, ktoré vám pomôžu úplne alebo čiastočne automatizovať prevádzku hotela. Informácie z prepojených technológií budete mať k dispozícii priamo v recepčnom systéme, ktorý sa zároveň stará o ich riadenie. S možnosťami automatizácie vám radi poradia naši konzultanti.

Konzultácie zdarma

Pre bezobslužnú recepciu

Smartkey Inteligentné kľučky Viac o kľučkách
Keyguru box Elektronické boxy Viac o boxoch
Kiosk Recepčný kiosk Viac o kiosku
Alfred Aplikácia Alfred Viac o Alfredovi

Inteligentné kľučky

Vďaka inteligentným kľučkám môžu hostia získať prístup do svojej izby automaticky bez návštevy recepcie. Stačí im na to PIN zaslaný na mobilný telefón alebo prístupová karta. O kompletnú správu prístupu sa za Vás postará Previo. Odporúčame zámkový systém Smartkey.

Zoznam integrovaných zámkových systémov
Inteligentné kľučky

Elektronické boxy

Elektronické boxy zaistia odovzdávanie kľúčov a kariet od izieb a ďalších priestorov bez prítomnosti personálu a nutnosti meniť zámky pri dverách. S obľubou sú využívané na zabezpečenie nočnej recepcie. Jednotlivé priehradky sa otvárajú pomocou PINu, ktorý je hosťovi zaslaný pred príchodom automaticky zo systému Previo.

Elektronické boxy

Recepčný kiosk

Recepčný kiosk umožní hosťom vykonať check-in na recepcii samostatne, bez prítomnosti personálu. Na kiosku beží intuitívna aplikácia Alfred, ktorá hosťa bezpečne prevedie check-inom. Kiosk sa zvládne postarať o nočné check-iny alebo uľahčí prácu recepčným v špičke.

Recepčný kiosk

Kiosky ponúkame v niekoľkých variantoch

10 palcov 10 palcov
  • Rozlíšenie: Full HD 1920 x 1200
  • Rozmery: 16,8 cm x 24,2 cm x 0,8 cm
  • Cena: 240 EUR
Nezáväzný dopyt
15,6 palcov 15,6 palcov
  • Rozlíšenie: Full HD 1920 x 1200
  • Rozmery: 16,8 cm x 24,2 cm x 0,8 cm
  • Cena: 920 EUR
Nezáväzný dopyt
21,5 palca 21,5 palca
  • Rozlíšenie: Full HD 1920 x 1200
  • Rozmery: 16,8 cm x 24,2 cm x 0,8 cm
  • Cena: 1 200 EUR
Nezáväzný dopyt

Virtuálny recepčný Alfred

Alfred je vrcholom všetkých automatizačných technológií. Poskytne vašim hosťom komfortný nástroj na správu ich rezervácie a bude ich sprevádzať po celú dobu ich pobytu. Online check-in, priobjednanie služieb, online platba, otvorenie dverí do izby či zrušenie upratovania hosťom pobyt spríjemní a vám ušetrí čas a peniaze.

Podrobne o Alfredovi
Alfred