Recepčný systém Previo PRO

Riaďte svoj hotel či penzión efektívne. S pomocou Previo PRO budete mať všetky rezervácie pod kontrolou vďaka prehľadnému zobrazeniu rezervácií, ľahkému vedeniu hotelových účtov, vystavenie dokladov a platieb priamo z rezervácie, evidenciu klientov a firiem vrátane ich marketinových využití. Samozrejmosťou sú všetky potrebné reporty, ako pre štátnu správu, tak pre vedenie ubytovacieho zariadenia.Chcem viac informácií

Plachta rezervácií

Dostupnosť 24 hodín denne, odkiaľkoľvek na svete

Previo je webová aplikácia. Vďaka tomu, sa môžete kedykoľvek a odkiaľkoľvek jednoducho prihlásiť priamo cez webový prehliadač. Aby ste boli ešte viac flexibilnejší, máme pre Vás aj mobilnú aplikáciu, pre prípad, že pri sebe práve nemáte notebook.

Previo aplikácie

Prehľadná plachta rezervácií

Majte všetky rezervácie neustále pod dohľadom. Ľahko nájdete rezerváciu, ktorú hľadáte vďaka rýchlemu vyhľadávaniu a rozdeleniu izieb na plachty tak ako to vyhovuje Vám. Plachta je interkatívna, takže môžete rezervácie presúvať, predlžovať a skracovať jednoduchým ťahaním myši. Podporuje aj pravé tlačidlo myši, pod ktorým nájdete najčastejšie vykonávané operácie. Storno rezervácie alebo rýchly check-in hosťa tak neboli nikdy jednoduchšie. Mimo to je možné evidovať minútové rezervácie, takže môžete spravovať aj rezervácie stolov v reštaurácii, športovísk alebo wellness zariadení.

Plachta rezervácií - detail

Manažérske reporty

Viete akú má váš hotel obsadenosť, RevPAR, z akých kanálov najčastejšie prichádzajú rezervácie a koľko váš hotel zarába? My Áno! V prehľadných grafoch Vám zobrazíme všetky údaje, ktoré potrebujete na efektívne riadenie hotela či penziónu.

Manažérske reporty

Reporty pre ŠÚ SR, MeÚ a cudzineckú políciu

Automaticky generované reporty pre úrady štátnej správy Vám ušetrí zbytočné papierovanie. Samozrejmosťou je možnosť ručnej úprava vygenerovaných reportov podľa Vašich potrieb.

Reporty pre ŠÚ SR, MeÚ a cudzineckú políciu

Databáza klientov a firiem

Zefektívnite marketingovú propagáciu vďaka databázy klientov, v ktorej možno ľahko vyhľadávať a následne vybraným hosťom odoslať newsletter. Okrem iného získate históriu rezervácií jednotlivých klientov a firiem, možnosť nastaviť firmám zľavu z ceny rezervácie, priraďovanie štítkov hosťom a následné vyhľadávanie podľa týchto štítkov. Vaši hostia dozaista ocenia aj blahoželanie k narodeninám, ktoré za Vás Previo automaticky odošle.

Databáza firiem

Vedenie hotelových účtov

Hotelové účty Vám poskytnú prehľad o predaných službách u každej rezervácii (stravy, ubytovacie, rekreačné poplatky, doplnkový predaj, zľavy). Pri vytváraní rezervácie sa položky účtu automaticky doplnia podľa cenníka. Samozrejmosťou je vystavenie dokladov a prijímanie platieb priamo z účtu hosťa a následné zobrazenie salda ako v účte tak priamo na plachte. U skupinových rezervácií iste oceníte možnosť vedenia jak izbového tak skupinového účtu.

Hotelový účet

Vedenie pokladne vrátane uzávierky

Vedenie pokladničnej knihy, bankového denníka a platobných kariet v rôznych menách. Flexibilné uzávierky pokladne Vám umožnia:
- kontrolu neuhradených dokladov
- sledovanie stavu pokladne
- obmedzenie chýb a únikov na recepcii
- ľahké odovzdávanie smien medzi recepčnými

Pokladňa

Kusový skladový systém

Jednoduchá evidencia predaného tovaru, predaj cez hotelový účet, ktorý Vám vyrieši drobný predaj na recepcii.

Skladový systém

Prepojenie s ostatnými systémami

To najlepšie na záver. Recepčný systém je možné prepojiť s ďalšími systémami, ktoré používate pre prevádzku hotela. Export účtovných dokladov, prepojenie s reštauračným systémom, telefónnou ústredňou, systémom pre vykurovanie, čítačkou dokladov - to všetko sú možnosti, ktorá Vám Previo PRO ponúkne. Pozrite sa na kompletný zoznam partnerov.

Prepojenie s ostatnými systémami

Porovnanie verzií

Máme pre Vás dve verzie recepčného systému, LITE pre menšie zariadenia s nenáročnou prevádzkou a PRO verziu s kompletnou funkcionalitou pre hotelových profesionálov a reťazce.
Obe verzie možno napojiť na české a zahraničné rezervačné portály aj rezervačný systém pre Vaše webstránky.

 

LITE

PRO

Správa rezervácií a opcií
Databáza klientov a firiem
Účtovné doklady (fakturácie)
Evidenčná kniha (kniha hostí)
Domová kniha (cudzinecká polícia)
Reporty ŠÚ SR a MeÚ
Administrácia webových stránok
História rezervácie (činnosť užívateľov)
Mailing
Mobilná aplikácia (správa rezervácií)
Pokladňa  
Sklad  
Minútové rezervácie  
Manažérske reporty a štatistiky  
Upratovanie izieb  
Market kódy a Rastre
Zmenáreň
Kontingenty
  Demo verzia
Vyskúšať