Recepčný systém

Previo sa stane srdcom Vášho hotela. Jedná sa o online cloudové riešenie, vďaka ktoréme môžete spravovať svoje zariadenie kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Vďaka Previo recepčnému systému Previo sa pre Vás stane každodenná prevádzka hračkou.

Recepčný systém

Najčastejšie vykonávané operácie máte vždy k dispozícii pod pravým tlačítkom na myši. Vystavujte doklady a platby priamo z rezervácie. Evidujte hostí a firmy a využite tieto dáta pre Váš automatizovaný email marketing.

Konzultácie zdarma

Interaktívna plachta rezervácií

Jedno miesto, kde máte prehľadne všetky rezervácie. Rezervácie môžete ľahko presúvať, predlžovať a skracovať jednoduchým ťahaním myši. Hosťa ubytujete jedným kliknutím. Detailné informácie o rezervácii získate nabehnutím myšou na rezerváciu bez nutnosti ju otvárať. Okrem toho je možné evidovať aj minutové rezervácie, takže môžete spravovať aj rezervácie stolov v reštaurácii, športovísk alebo wellness zariadení.

Interaktívna plachta rezervácií

Dashboard

Získajte kompletný prehľad o Vašom hoteli jedným kliknutím akonáhle si ráno sadnete za počítač. Tržby, RevPar, ADR aj nové rezervácie nájdete prehľadne na jednom mieste.

Dashboard

Na legislatívne povinnosti už nemusíte myslieť

Generovanie reportu pre hlásenia cudzincov sa o všetko postará za Vás a vy získate viac času, ktorý môžete venovať vašim hosťom.

Domovná kniha

Reporty - dáta, ktoré pracujú pre Vás

Ľahko zistíte, ktoré OTA Vám prináša najviac rezervácií alebo ktorou platobnou metódou získavate najvyššie tržby.

Reporty

Integrácia

Previo je možné napojiť na ďalšie systémy, ktoré používate na prevádzku. Reštauračné, účtovnícke, zámkové systémy, čítačky dokladov a ďalšie…

Zobrazit všetka napojenie
Integrácia

Neustále v pohybe

Váš ideálny pomocník na cestách. Nezáleží na tom, či idete na mesačnú dovolenku alebo iba nebudete mať cez víkend pri sebe notebook. Previo mobilnú aplikáciu máte vždy po ruke.

Mobilné aplikácie

Efektívnejšie upratovanie

Modul upratovanie umožňuje zamestnancom, ktorí sú neustále v pohybe, prístup z mobilného telefónu prístup z mobilného telefónu, aby mali najaktuálnejšie informácie o izbách.

Mobilná aplikácia Housekeeping

Doklady a faktúry

Majte doklady a rezervácie na jednom mieste. Proforma faktúry, faktúry aj príjmové doklady sa vytvárajú automaticky. Potrebujete doklady pre účtovníčku? Využite exporty do najpoužívanejších účtovníckych softwarov alebo rovno vytvorte Vašej účtovníčke prístup do Previa tak, aby mohla vidieť iba doklady.

Doklady a faktúry

Drobný predaj a kusový sklad

Môžete viesť jednoduchú skladovú evidenciu predaného tovaru a predaja cez hotelový účet, ktorý Vám vyrieši drobný predaj na recepcii.

Drobný predaj a kusový sklad

Automatická komunikácia s hosťom

Vylepšite zážitok Vášho hosťa vďaka automatickému potvrdeniu pobytu, pomocou informácií pred aj po pobyte. Zablahoželajte mu k narodeninám alebo požiadajte o recenziu. Udržujte kontakt s hosťom od momentu vytvorenia rezervácie už navždy.

Automatická komunikácia s hosťom
A veľa ďalšieho

Vyberte si verziu Previa

Nech už máte malý penzión v horách alebo riadite veľký hotelový reťazec v Bratislave, vyberte si verziu Previa podľa svojich potrieb. Veriu LITE uvítajú menšie zariadenia s menej náročnou prevádzkou. Previo PRO uľahčí prácu veľkým hoteliérom.

 

LITE

PRO

Správa rezervácií a opcií
Databáza klientov a firiem
Účtovné doklady (fakturácie)
Evidenčná kniha (kniha hostí)
Domová kniha (cudzinecká polícia)
Reporty ŠÚ SR a MeÚ
Administrácia webových stránok
História rezervácie (činnosť užívateľov)
Mobilná aplikácia (správa rezervácií)
Minútová prevádzka (wellness, gastro, športoviska)
Upratovanie izieb
Rastre (štítkovanie produktov a služieb na účely reportingu)
Poruchy
Market kódy (štítkovanie rezervácií)  
Úlohy  
Mailing
Pokladňa a importy z bankovníctva  
Sklad  
Manažérske reporty a štatistiky  
Zmenáreň  
Kontingenty (rezervácie pre cestovné kancelárie)
Významné dni
Priama komunikácia s hosťom (SMS, mailing)
Revenue management
Konzultácie zdarma