Partneri Previo s.r.o.

Nižšie nájdete zoznam partnerov, s ktorými recepčný systém Previo spolupracuje, a na ktoré má prepojenie. Ľahko tak môžete spojiť reštauračný, zámkový alebo ekonomický systém s recepčným systémom od nás.

Účtovné systémy

Ekonomický systém POHODA
Pohoda logo
Program POHODA je komplexný účtovný a ekonomický software pre malé, stredné a väčšie firmy z radov fyzických i právnických osôb. Umožňuje viesť účtovníctvo i daňovú evidenciu a vyhovie platcom i neplatcom DPH.
ABRA Software
Abra
Komplexný ekonomický software pre malé, stredné a veľké firmy z radov fyzických i právnických osôb.
Money S3
Money S3
Ekonomický software Money S3 ponúka všetky potrebné moduly: podvojné účtovníctvo i daňovú evidenciu, adresár, fakturáciu, sklady, objednávky či mzdy.
Účetnictví on-line
Účetnictví on-line
UOL je účetní kancelář spojující účetnictví a moderní technologie založená v roce 2004 s více než 1500+ klienty a 19 pobočkami v ČR a SK . Díky partnerství můžete přenést data z Previo do účetnictví na jedno kliknutí.

Recepčný softvér

Rezervačný systém Previo je možné prepojiť s partnerskými recepčnými systémami. Tu nájdete ich prehľad. Pokiaľ nemáte recepčný softvér, ponúkame Vám Previo Pro.

Recepčný softvér Agnis
AGNIS s.r.o. logo
Veľmi rozšírený a cenovo dostupný softvér od českej firmy Agnis s.r.o Systém pokrýva širokú škálu agendy od recepcie, reštaurácie, skladov, zmenárne až po účtovníctvo.
Recepčný softvér Mefisto
MEFISTO logo
MEFISTO SOFTWARE patrí medzi najvýznamnejších dodávateľov hotelových informačných systémov vlastnej produkcie v Českej republike.

Reštauračný systém

Reštauračný systém POS NET
LupaNet logo
POS NET je "počítačová" pokladnica novej generácie, ktorá je svojím vybavením pripravená pokryť väčšinu požiadaviek na moderný pokladničný systém.
Reštauračný systém Septim
Septim logo
Modul POKLADŇA poskytuje radu možností a funkcií, ako napríklad tlač objednávok v kuchyniach, možnosť bezhotovostných platieb, neobmedzený počet kategórií a zliav. Všetky funkcie sú samozrejme variabilne nastaviteľné podľa konkrétnych potrieb, teda podľa toho, či modul využívate v reštaurácii, jedálni, v obchode či napríklad v športovom centre. Pokladničný systém Septim môže byť využitý aj ako registračná pokladňa.
Pokladničný systém Awis
Awis logo
AWIS, to je unikátne, vyspelé a komplexné pokladničné riešenie. Prvotriednu kvalitu slovenských pokladničných systémov AWIS dokladá viac ako 300 spokojných zákazníkov.

Zámkový systém

Zámkový systém Assa Abloy
Assa Abloy logo
ASSA ABLOY poskytuje vysoce kvalitní řešení pro otevírání dveří a neustále vyvíjí inovativní řešení, která zlepšují každodenní život napříč všemi segmenty trhu. Tato řešení pro otevírání dveří nabízí větší bezpečnost i pohodlí.
Zámkový systém Salto
Salto logo
Firma Salto je jedným z najväčších a najprogresívnejších firiem na svetovom trhu s riešeniami pre prístupovú bezpečnosť. Každý rok uvádza na trh mnoho inovatívnych riešení ktoré sú využívané pri zabezpečení širokého spektra objektov ako sú banky, hotely, letiská, vládne budovy, administratívne centrá, univerzity a školy a mnoho ďalších.
Zámkový systém Onity
Onity logo
Ponúkame Vám širokú škálu prístupových kartových systémov pre komplexné riešenie prístupov v hoteloch, penziónoch či budovách.
ACS-line
ACS-line logo
Komplexné a cenovo prívetivé riešenie kartových systémov pre hotely či ľubovoľné ubytovacie prevádzky aj pre multifunkčné budovy alebo športoviská. Ponúka elegantné riešenie vstupu do izieb, ovládanie elektriny pomocou kartových šetričov, riadenie výťahov, vjazdov na parkovisko, ovládanie športoviska vrátane šatníkových skriniek.

Telefónna ústredňa

Telefónna ústredňa Allwin
Allwin logo
Tarifikačné programy ALLWIN slúžia pre finančné a štatistické vyhodnocovanie telefonickej prevádzky pobočkových telefónnych ústrední, ich jednotlivých liniek, pobočiek alebo skupín pobočiek. Programy ALLWIN umožňujú vystavovať doklady súvisiace s prevádzkou pobočkových telefónnych ústrední (účtenky, súhrnné účty a faktúry za uskutočnené hovory) vrátane súhrnných prehľadov o prevádzke.

Čítačka dokladov

Vďaka čítačke dokladov môžete zrýchliť check-in svojich klientov a obmedziť chybovosť doplnených údajov. Všetky údaje sa automaticky z dokladov totožnosti prenesú do karty hosťa v Previu.

Granus
Granus s.r.o. logo
Komplexné riešenie pre získavanie dát z dokladov totožnosti, identifikácia pravosti dokladov a platidiel