Channel Manager

Rozšírte počet svojich predajných kanálov a navýšte si obsadenosť. Previo channel manager sa za vás postará o distribúciu na rezervačný portály ako Booking.com, Airbnb, Expedia, Hotel.cz a desiatky ďalších, s ktorými môžete spolupracovať. Všetko z jedného systému.

Získajte väčší počet rezervácií predajom na viac portáloch

Své príjmy môžete zvýšiť, ak sú vaše kapacity k dispozícii, na viacerých rezervačných portáloch najednou. Pritom se nemusíte bát prebookování kapacity. Previo channel manager okamžite sám aktualizuje počet voľných izieb na všetkých portáloch.

Automatický prenos dát

Nové údaje sú automaticky odoslané na všetky portály, s ktorými spolupracujete hneď po zmene ceny a obsadenosti v Previu. Nové, zmenené aj stornované rezervácie sú automaticky stiahnuté do Previa. Upozornenie o všetkých rezerváciách Vám naviac príde aj do e-mailu.

  • Úspora času
  • Minimalizácia overbookov
  • Viac rezervácií
  • Obmedzenie chýb
Recepčný systém

Ceny aj obsadenosť z jedného miesta

Už nikdy viac zdĺhavé prihlasovanie sa a ručné zapisovanie všetkých zmien do jednotlivých extranetov niekoľkokrát denne. Obsadenosť, ceny aj reštrikcie nastavujete len v Previu pre všetky portály naraz.

Obsadenosť

Viac času na Revenue management

Revenue management vám pomôže ľahko zvýšiť alebo znížiť cenu v reakcii na aktuálnu obsadenosť. Vďaka prehľadným reportom môžete ľahko získať praktické informácie, znalosti a sledovať, ktoré predajné kanály vám prináša najvyššie tržby.

Revenue management

Top 15 najžiadanejších portálov

Booking.com
Expedia
Airbnb
Hotels.com
Hostelworld
Hotel.cz
Spa.cz
Hotely.cz
Penzion.cz
Slevomat
Agoda
HRS
Hotelbeds
Ehotel
Google