Mobilné aplikácie

Mobilná aplikácia využíva stále viac ľudí po celom svete a postupom času sa stali našimi stálymi spoločníkmi. Chytrý telefón nás navyše sprevádza v podstate kamkoľvek ideme a je neoddeliteľnou súčasťou našich životov.
I Previo si dôležitosť mobilných aplikácií v dnešnej dobe uvedomuje a vytvorilo ako pre Vás, hoteliérmi tak pre Vašich klientov či personál aplikácie, ktoré Vám uľahčia a zefektívnia fungovanie Vášho ubytovacieho zariadenia.

My Alfred

Mobilná aplikácia Alfred bude sprevádzať Vašich hostí celým ich ubytovacím procesom od samotnej rezervácie, vrátane predbežného online checkinu, až po objednávky dodatočných služieb (ako napr. wellness) v hoteli. Klienti môžu navyše cez aplikáciu celý pobyt jednoducho uhradiť. Alfred ako bonus hosťom poskytne užitočné tipy na výlety a zaujímavosti v okolí ich ubytovanie.
Viac informácií

Recepcia v mobile

Mobilné aplikácie Previo je Váš ideálny pomocník na cestách. Nezáleží na tom či idete na mesačnú dovolenku, alebo len nebudete mať cez víkend notebook k dispozícii. Pomocou aplikácie máte neustále prehľad o tom čo sa deje vo vašom ubytovaní. Kedykoľvek môžete cez mobilný telefón skontrolovať voľné kapacity, zadať novú rezerváciu, alebo editovať existujúce.
Viac informácií

Housekeeping

Housekeepingová (upratovacia) aplikácia sa stane neoddeliteľnou súčasťou práce Vaše upratovacie služby. Intuitívne ovládanie prepojené na recepčný software umožňuje jednoducho generovať konkrétnym osobám zoznamy izieb k upratovaniu, ďalej zasielať informácie o vykonanom upratovaní na recepcii, alebo hlásiť závady zistené na izbách hostí / upratovacou službou.
Viac informácií