Mobilné aplikácie

Mobilná aplikácia využíva stále viac ľudí po celom svete a postupom času sa stali našimi stálymi spoločníkmi. Chytrý telefón nás navyše sprevádza v podstate kamkoľvek ideme a je neoddeliteľnou súčasťou našich životov.
I Previo si dôležitosť mobilných aplikácií v dnešnej dobe uvedomuje a vytvorilo ako pre Vás, hoteliérmi tak pre Vašich klientov či personál aplikácie, ktoré Vám uľahčia a zefektívnia fungovanie Vášho ubytovacieho zariadenia.

Alfred

Aplikácia Alfred bude Vašich hostí sprevádzať celým ich ubytovacím procesom od samotnej rezervácie, cez predbežný online check-in, až po objednávku hotelových doplnkových služieb (napr. wellness). Naviac si svoj pobyt môžu klienti cez aplikáciu jednoducho uhradiť. Ako bonus poskytne Alfred hosťom užitočné tipy na výlety a zaujímavosti v okolí ich ubytovania.
Viac informácií

Recepcia v mobile

Mobilná aplikácia Previo je Váš ideálny pomocník na cestách. Nezáleží na tom či idete na mesačnú dovolenku, alebo len nebudete mať cez víkend k dispozícii notebook. Pomocou aplikácie máte neustále prehľad o tom, čo sa deje vo vašom ubytovaní. Kedykoľvek môžete cez mobilný telefón skontrolovať voľné kapacity, zadať novú rezerváciu, alebo editovať existujúce.
Viac informácií

Housekeeping

Housekeepingová (upratovacia) aplikácia sa stane neoddeliteľnou súčasťou práce Vaše upratovacie služby. Intuitívne ovládanie prepojené na recepčný software umožňuje jednoducho generovať konkrétnym osobám zoznamy izieb k upratovaniu, ďalej zasielať informácie o vykonanom upratovaní na recepcii, alebo hlásiť závady zistené na izbách hostí / upratovacou službou.
Viac informácií
Tento web využíva cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Viac informácií o cookies..